| Marian1111 a întrebat:

Ce parere aveti despre modul asta de a purta pantalonii http://www.mdvstyle.com/wp-content/uploads/2014/09/TEM50 15-683x1024.jpg?

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Mie imi place happy Este un look frumos pe care baietii il pot aborda daca au o anumita conditie fizica (adica daca esti baiat si ai undeva in jur la 150 kg si gleznele groase nu ar arata tocmai estetic asa ceva laughing )

Trebuie doar sa ai grija la alte articole de vestimentatie pe care le pui pe tine!

Bafta si incearca lucruri noi! :*

2 răspunsuri:
| MadyBotnari a răspuns:

Mie mi se pare Ok, am ceva prieteni care poarta asa, desi trebuie sa fii atent la ce ii combini :*

| SPaul203 a răspuns:

Am incercat deja asta laughing si mi se pare foarte ok.