| WhiteWings a întrebat:

Ce parere aveti despre cizmele de vara care au ajuns acum uniforma? http://styleshopper.ro/blog/wp-content/uploads/2009/07/c izme2.jpg

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Parca`s facute din mileul buniciilaughing.
Sorry pentru cei care indragesc moda cizmelor din mileu big grin.

21 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Sincer mie imi plac asa ca forma, ca idee, sunt chiar dragute
dar nici nu au aparut bine si deja le are toata lumea(cum spui si tu uniforma). prea vezi multe persoane cu aceste cizme cand iesi din casa...
dar fiecare face ce vrea, dar a devenit acum o moda si toti se ingramadesc sa si le cumpareraised eyebrows

| eek a răspuns:

Lipsa totala de inspiratie pentru cei care le au creat

cami
| cami a răspuns:

Chiar ca! Le vezi pretutindeni. Am o parere buna. Merg de minune cu niste ginsi scurti si cu o geanta giganta love struck

Shin
| Shin a răspuns:

Sexybatting eyelashes
shinwinking

| sabina a răspuns:

Sunt peste tooooot happy

| yuli10 a răspuns:

Mi se par de proasta calitate si se gasesc pe piatala un pret destul de mare (cel putin unde ma aflu eu, in provincie). si facand raportul calitate-pret am realizat ca nu merita. si acum cand vad ca f multe fete au si nu le mai poarta ca e penibil sa apari undeva cu acelasi gen de incaltaminte ca si jumate din popor, ma bucur ca am ales niste balerini frumosi foc in schimb.

| iuliana21 a răspuns:

Am si eu... o pereche albe.happy

| iuliana21 a răspuns:

Fix asa sunt ale mele.happy

| Livianananana a răspuns:

M-am plictisit de ele! Sunt dragute totusi. Am auzit ca nu sunt groase.Se aieriseste bine piciorul in ele si sunt destul de comode!
Da, eu as purta asa ceva!

| anda_1885 a răspuns:

Mie una nu imi plc sa port cv ce are toata lumea, simt ca copii pe cineva, si asta nu-mi plc

| WhiteWings explică:

La inceput mi se pareau dragute dar vorba sabinei sunt peste tooot:-s

| amalyutza a răspuns:

Hmm.sunt interesante:p...nu stiu sigur daca le-as purta...:-s.imi plac cum arata. dar poate daca ar fi din alt material:p. dar la u iti plactongue?

| amalyutza a răspuns:

Azi am intrebat si eu o prietena daca ii plac. a zis ca da.numai k e plin in baia marelaughing...si acolo sunt numai 65 lei:p...eu sunt plecta de aproape 2 luni din tara...de aia nu am stiut. api de eram acasaa.imi placea sa fi av si eulove struck...hee heeasteptam alt model... poate le kumparam printre primelelaughing

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

DASTEA AM SI EU love struck imi vin bine love strucklove struck le ador love struck doar ca eu am pe albastru.happy

| pisicutza_5001 a răspuns:

Sunt dragute, perfecte pentru vara love struck

| Adelaide a răspuns:

Mi se par aiurea mie una nu imi plac sicer dar nu am ce sa spun unora le sta bine

| Stef_1270 a răspuns:

Mi-e imi plac foarte foarte mult.Am si eu o pereche numai ca sunt scurte.Sa sti ca sunt un accesoriu"cheie"vara asta. dar ai grija de unde ti le i-ei:Eu mi le-am cumparat de la un magazin cu 120 de lei.si la mare am vazut culmea si lungi cu 70 lei, 80 lei sau chiar 65 lei, la mall aceeasi poveste. Poti economisi si bani pentru suc.in acest mod ca sa-ti arati noile cizmutile crosetelaughing

| rosepassion a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, fiecare cu gustul si parerea lui, mie mi se par interesante dar nu cred ca leas putea purta.

| videoblog a răspuns:

Sunt simpatice, dar parca sunt prea scumpe. pe la tg-jiu sunt cam 70 de lei.

| justme_9224 a răspuns:

Dragutze