| Patrick20061997 a întrebat:

Ce părere aveți de site-ul WISH? Dau funda

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Lucrurile sunt ieftine, dar depinde de noroc. Nu te-as sfatui sa iti cumperi pentru ca trebuie sa platesti cu cardul. O data ce le dai numarul de card nu ai de unde sa stii daca iti ia cat costa produsul comandat sau mai mult. In caz ca ai un card de credit separat, special pentru comenzi nu ai nicio problema, dar nu te-as sfatui sa bagi cardul pe care ai multi bani. Asteptarea e un alt dezavantaj. Matusa mea a facut comanda la niste haine acum 6 luni. Nici pana acum nu i-au mai ajuns. Sunt destule riscuri pe care daca vrei sa le iei esti liber, dar te-as sfatui sa ramai la magazinele online mai de incredere. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| IOANAprintesa a răspuns:

E ok sunt niște preturi super. intr-adevăr durează ceva pana agung