| AlexBmxRider a întrebat:

Ce parere aveti de siteul gsmtell-online.ro? A-ti cumparat de acolo? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| bNarcis a răspuns:

Nu stiu daca mai are vreo relevanta, dar si eu am comandat un Samsung galaxy note 2 de la ei, maine o sa-l primesc, o sa las un feedback, daca mai conteaza.

| Craiovan_Tzu_1984 a răspuns:

Azi am luat si eu un s4, tot l-am butonat de cand am ajuns acasa si l-am comparat cu un s4 cumparat de la Orange. E perfect merg toate functiile... doar garantia cred ca e pentru servisul lor. Sper sa nu am nevoie de ea!