| AdRyY_4578 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul "Huawei G6600D"as vrea sa-mi cumpar sa vadce parere aveti!?

3 răspunsuri:
| cristi2011 a răspuns:

Vezi aici review complet in limba romana : http://www.vide.ro/videos/1807/Huawei

| RaluCool a răspuns:

Sincer, eu as alege o firma mai "experimentata", cum ar fi Nokia sau Samsung... Insa tu faci alegerea.

| ralu_3343 a răspuns:

Am cunostinte care au acest telefon si pot spune ca merge binewinking are si niste optiuni si un meniu marfa.mie imi place ti-l recomandwinking Fundaa? pupici :*