| Jony123 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest aparat foto: http://www.emag.ro/......AV200black
Merita sa dai 300 lei pe el, cei care detin acest aparat foto sau macar au testat sa isi zica parerea despre el. Multumesc mult.
Dau funda la raspunsurile serioase si de folos:D

Răspuns Câştigător
| TurnOn a răspuns:

Nu L-am testat dar stiu ca la un aparat conteaza foarte mult mp si senzorul! cat mai mari! iti sugerez sa te duci la un magazin si sa-l probezi tu! poate mai vezi si altele... faci o diferenta! Succes!

2 răspunsuri:
| Jony123 explică:

Merci de raspunsuri big grin

| IloveCats a răspuns:

Sincer,mi se pare ok aparatul, dar nu genial. Fujifilm nu mi se pare o firma mega buna de aparate. Daca chiar vrei un aparat ok, mai pune vreo 50 lei si iti iei un Canon sau un Nikon calumea.
Parerea mea. Poti sa gasesti aparate de calitate si la 300 lei.Cel mai bine e sa mergi in mai multe magazine sau pe site-uri de specialitate si vezi si alte pareri.