| Rubi91 a întrebat:

Buna TPU.Ce parere aveti de aceasta camera?

http://www.emag.ro/......AV200black

Astept raspunsurile voastre.Multumesc :*

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Asteapta o promotie! Ai putea sa cumperi aceleasi performante cu mai putini banuti! Succes!

| valentingb a răspuns:

Parerea mea e ca nu merita 3 milioane.
capacitatile fizice sunt foarte limitate, dar intr-adevar stie multe trucuri pe partea de software.
Insa filmeaza HD cu rezolutie de 640 x 480, iar asta numai hd nu se cheama, are foarte putine butoane, asa ca pentru a folosi trucurile pe care le stie probabil trebuie sa alergi mult si bine prin meniu.
Ca sa nu spun doar de rau, senzorul de 14 e fain, faptul ca expunerea are vreo 5-6 moduri te va ajuta sa faci o poza adevarata, in culori adevarate.cam atat.eu nu as cumpara-o, insa sincer nu stiu multe despre Fujifilm, doar ca are traditie.