| Valentinz a întrebat:

Ce parere aveti despre LG optimus sol e730? E bune pentru jocuri? si de ce?

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Pe asta il am eu si e destul de bun, totusi daca ai prea multe programe descarcate are tendinta sa se blocheze.

| Valentinz explică (pentru Mangustă):

Ruleaza bine jocurile pe el?

| Mangustă a răspuns (pentru Valentinz):

Dupa cum am mai zis, se cam blocheaza si in special la jocuri, insa merge la fel de bine ca pe orice telefon. A da, maie chestia ca bateria se duce destul de repede si trebuie sa ai grija sa o formatezi cand o cumperi prima data si in rest sa nu o lasi mai mult decat trebuie la incarcat.

| Valentinz explică (pentru Mangustă):

Multumesc!big grin

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da,e bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut TPU, dupa parerea mea LG Optimus Sol e 730 este un telefon bun pentru jocur, are un porcesor bun, grafica buna, nu cred ca o sa ai probleme cu el, si ma refer ca nu o sa ti se blocheze cand o sa te joci jocuri cu grafica mai buna. Sper ca te-a ajutat, FUNDA?