| LOwee02 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nutribullet? Chiar face exact ce prezinta reclama? Rezultatul e lichid si omogen, fara reziduri solide? Merita sa cumpar aparatul? Ofer fundita happy

Răspuns Câştigător
| Andreea_Bratu_1994_EMjR a răspuns:

Mama a dat comanda acum cateva zile si l-am primit chiar azi.E super bun! Nu lasa nimic solid, le amesteca extraordinar.Mi-am facut acum 10 min. un suc de mere se e senzational! Intr-adevar, are un pret mai mare, dar isi merita fiecare banut in parte! Te sfatuiesc sa il cumperi, nu o sa iti para rau deloc! Pupici :*