| imihaistoian a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Clever care se gasesc in magazinele Billa?

6 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Produse de proasta calitate...

| Elly7890 a răspuns:

Untul e super bun, la fel si cascavalul di sucul acela la cutie de carton!

| XxAnonimuXx a răspuns:

Slabute

| Barbie69 a răspuns:

Unele sunt chiar bune...defapt sunt exact ca celelalte dar difera marca..gandestete de ex la faina:este la fel nu? nu vad diferenta.doar ca cele de clever sunt mai ieftine

| TheMargean a răspuns:

La produse de igiena, gen sapunele, geluri de dus, stau bine, la capitolul alimente - asa si asa! sad

| Sebastian_Bănaru_1996 a răspuns:

Multe dintre ele sunt bune si au un pret bun! Merita incercate!