| Georgyanya2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsul ColonHelp? Ajuta?

Răspuns Câştigător
| Sirzechs a răspuns:

Ajuta destul de mult. Tatal meu in foloseste de 1 an si se vad rezultate.

| Georgyanya2000 explică (pentru Sirzechs):

Imi poti da mai multe detalii te rog? cum se administreaza? cat timp trebuie tinuta cura?

| Sirzechs a răspuns (pentru Georgyanya2000):

Iti pot da detaliile miercuri, deoarece atunci vine tatal meu acasa.

7 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Te ajuta, dar trebuie sa mananci si sanatos.

| ghostbusters a răspuns:

Nu am incercat

| Antoni0 a răspuns:

Uite aici cateva detalii: http://www.slabimnatural.ro/colon-help.html

| ThisIsSucks a răspuns:

Exista prospect!

| Kremynutza a răspuns:

Am auzit de la foarte multe persoana ca ajuta foarte mult ar fi bine sa il folosesti am inteles ca cica, minim 3 luni trebuie sa tii cura