| Roxidd19 a întrebat:

Ce parere aveti despre Colonhelp sau Colonhelp junior? Merita cumparat? Colonhelp'ul de la ce varsta se poate lua? Si care dintre cele 2 te ajuta la slabit? Fundaa

2 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Niciunul. M-am informat despre acele produse si am aflat ca mai mult functioneaza ca laxativ (mai exact doar te ajuta la curatarea stomacului dar nu si a toxinelor care sunt cauza principala a ingrasarii).
Vrei rezultate clare, naturale si bune atunci cauta ceva cu adevarat natural si de calitate care costa aproximativ tot atat ca si colonhelp doar ca pe langa slbit iti mai mareste si energia corpului, concentrarea psihica, detoxifiere de produse sintetice.
Eu cunosc 3 firme: Forever, Herbalife si Amway.
Toate au produse de slabit si cam toate au acelasi pret la produsele de slabit.
Singurele produse incercate (in materie de slabit + alte probleme) a fost shake-ul de la herbalife. Aveam 83 de kg si nu aveam energie si nu ma mai incapeau hainele (ca eram slab inainte). Dupa ce am consumat produse de la ei am ajuns la 76 de kg si am ramas la aceasta greutate si acum (dupa un an), doar ca am mai crescut in musculatura happy.
Sunt vreo 5 arome, sunt gustoase, majoritatea se prepara cu lapte (preferabil 1.5% grasime).
Acum alegi ce vrei dar ideea e ca asa ajuti corpul sa slabeasca natural si fara probleme pe viitor (+ ca produsele ajuta si la ten, de il face mai frumos si nu or sa-ti mai apara cosuri sau alte probleme de genul, mai ales daca renunti si la produse sintetice).

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Mama mea foloseste acest COLONHELP si mi-a zis ca a meritat sa il cumpere si ca o sa il mai cumpere dupa ce trece pauza pe care trebuie sa o faca.Se poate lua de la varsta de 13-14 ani.Nu e nimic care face rau. E pentru detoxifiere. Colonhelp simplu ajuta la slabit.
Gata ti-am rasp la toate intrebarilewinking
Pa, pa.