| SilentRain a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul wish?
E de incredere?

23 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Nu, nu-i de incredere.

| Coma21 a răspuns:

Depinde, personal n-am cumparat de la ei dar un coleg de-al meu da. Din 3 produse i-au ajuns 2 iar unul a disparut, le-a scris pe site si i-au restituit banii. El spune ca trebuie sa fii foarte atent cand cumperi si sa citesti review-urile magazinului.

| ziftode a răspuns:

Nu stiu ce link-uri postati voi, dar am un prieten care a comandat niste produse incredibil de sus ca parametrii (1TB microsd card si 2TB stick), la un pret de cativa dolari, BINEINTELES ca doar s-au prefacut ca merg (nu se putea scrie un fisier de 1G pana la capat, iar fisiere mai mici apoi nu se puteau citi), DAR

si-a primit banii inapoi binemercic si nici macar nu a returnat produsele, si pentru aia era clar ca sunt teapa, dar... chiar i-au dat banii inapoi!

| SilentRain explică (pentru RAY):

Suficient cat sa supravietuiesc, am nevoie de parerea persoanelor din Romania care au mai comandat (recenzii de genul ala gaseam si eu pe google)

| gelu1970 a răspuns:

E un rahat

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Https://www.tpu.ro/......-inclusiv/

personal nu as cumpara

| SilentRain explică (pentru RAY):

LooL
Ma stalkaresti?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Aloooooooooo scrie in limba romana

| SilentRain explică (pentru RAY):

LooL
Ma urmaresti?
laughing)

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Da,am vazut ca mi ai facut un compliment acum cateva zile pe TPU,nu vad ce e asa rusine in a fi virgin, pur simplu nu ma intereseaza femeile nici relatile cu ele, sa inteleg ca homosexuali, lesbienele sunt virgini/e pe viata plus asexuali plus cei care au un handicap sau pur simplu nu vor sa creada in porcarile femeilor si in sentimentele lor false, ipocrite

| SilentRain explică (pentru RAY):

Lasa draga, tu mi-ai facut mai multe complimente big grin

Era doar o duma si no ia nimeni in serios *nu mai in cazul in care confirmi tu*
*Si ti-am mai spus ca e la fel de inutila ca si muci din nas, sti tu despre ce vorbesc*

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Asa ne iubim noi pisicuto

| SilentRain explică (pentru RAY):

--- Nu vor sa creada in porcarile femeilor si in sentimentele lor false, ipocrite ---
Eeeii haide ma Ray nu sunt femeile chiar atat de rele

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu toate desigur, dar multe asa sunt, in fine, femei de incredere nu prea sunt, cel putin nu in Romania

| SilentRain explică (pentru RAY):

----Asa ne iubim noi pisicuto --- *pokerface*?
Nu ma face sa te lovesc Germanule

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Hai lovestema grav ametito cum stii mai bine

| SilentRain explică (pentru RAY):

*ZzBang* O lopata in cap
Ti-am stins luminita vesnica, amin

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

La ora 12 i au lumina direct din rai

| Golyat18 a răspuns (pentru RAY):

Depinde de ce femeie dai, RAY.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Golyat18):

Am dat de fata asta care nu vrea sa recunosca ca ma iubeste

| Golyat18 a răspuns (pentru RAY):

Norocul meu am gasit o tipa mai buna ca mine de zece ori. Nu imi e iubita dar mai este ceva intre noi. Chiar nu o merit.