| iryna_4737 a întrebat:

Ce parere veti depre laptop-ul asta? merita sa-l cumpar? http://www.cel.ro/......0gb-3gb-l/

Răspuns Câştigător
| mihai19d a răspuns:

Este destul de bun, are procesorul bun, HDD-ul destul de incapator, placa video este mai slaba pentru ca e integrata dar e buna, rezolutia display e buna poti vedea si filme HD, nu are bluetooth dar e bine ca are cititor de carduri si ca autonomie a bateriei e foarte bun. Deci merita mai ales ca primesti si imprimanta chiar daca nu e prea performanta.

1 răspuns:
| DoiniSa a răspuns:

Mda.cred ca merita.de ce nu...