| Uuuuuuu a întrebat:

Nu ma pricep la calculatoare si nici nu am un buget foarte mare. Ce parere aveti despre acest laptop http://www.cel.ro/......alb-l/poze Pentru cunoscatori: ce defecte si ce calitati are? Multumesc!:)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce defecte sa aiba daca e nou? Doar nu il iei gata stricat.
Trecand peste gluma, poate poti sa faci un efort de 100 lei pana la asa ceva:
http://bit.ly/17CA7wP
Are procesorul ceva mai bun, si ram dublu.

| Uuuuuuu explică (pentru sltlp):

Nu prea m-as baza pe Acer pentru ca stiu ca nu prea sunt bune. As vrea Hp sau Toshiba.

| sltlp a răspuns (pentru Uuuuuuu):

E adevarat, dar la pretul asta, nimeni nu iti da ceva gratis in plus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-l cumperi.Dar fara acte, in caz ca nu-ti place de el, nu mai mergi sa divortezi, il lasi pur si simplu.Il uiti la o plimbaretongue

| Uuuuuuu explică (pentru anonim_4396):

Am luat un Asus. Am dat pe el 2 litri de vin si un porc:O laughing Ma amuza chestiile astealaughing

| sebySORIC a răspuns:

Calitati se vede foarte bine are multe gb rame deci mai pe scurt toate filmele jocurile si programele o sa mearga foarte bine se aude tare nu prea are defecte dar bateria nu prea dureaza asa mult