| Albertjo1234567890 a întrebat:

Ce poți lua unei fete de ziua ei, de 13 ani fiind eu verișorul ei, de ziua ei? (Până în 30 lei, nu vrea cadouri scumpe)

Răspuns Câştigător
| munteanuionvictor a răspuns:

Niște dulciuri de calitate bună.

4 răspunsuri:
| AnonimaaaaG a răspuns:

I-ai și tu o brățară. Fetele din ziua de azi nu mai vor jucării. Dacă știi că își dorește un anumit lucru foarte mult, i-ai acel lucru.
Dacă nu, rămâi la chestia asta cu brățară, colier. din argint, nu costă foarte mult. Sau i-ai niște cercei frumoși.

| D3I3 a răspuns:

Un carnet, cel mai bun cadou in pretul asta.

| Stanciu_Marius_2001 a răspuns:

Un ursulet sau niste flori una din variantele astea. Vreau funda

| Adry05 a răspuns:

Ia-i ceva joc/carte interactiva. Eu i-am luat lu vara-mea o carte faina in forma de casuta, fiecare fila avea o camera si i se dadea niste stickere cu mobilier si oameni sa se lipeasca ea. Cauta ceva in genul, gasesti prin hipermarket la raionul de carti pentru copii.