| BiaSiAtat a întrebat:

Este ziua unei prietene si as vrea sa-i cumpar un cadou misto. Dati-mi si mie niste idei de cadouri dar nu haine si nisci sa nu fie prea scumpe.
P. S:Implineste 11 ani. Funda

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ce zici de un ceas fantezie de genul http://www.crownfashion.ro/......ams-126499

| TeooTeo a răspuns:

Machiaje,parfum,o cutiuta pentru accesorii,un urs gigant,accesorii,o esarfa animal print, un tricou cu peac pe el, un ceas d firma, o carte si o ciocolata bunaaa love struck

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Ia-i un ursulet, dupa pretul care il iei, si un trandafir rosu frumos.

| Dhyd a răspuns:

Nu stiu de ce nu vrei sa iei haine ( eu sunt pro tocmai pentru ca ii iei un cadou util, nu unul pe care il tine aruncat prin sertare sau agatat pe pereti). Sigur ca fiecare are parerea lui, insa eu spun din proprie experienta : la aniversarile mele, prietenii imi aduceau ursi imensi, papitoaie. Si ce am facut cu ele? Cand am crescut le-am dus la tara si zac aruncate pe acolo ( vorba vine, am grija de ele, ma refer ca nu imi sunt de niciun folos ). Mie una imi place sa primesc lucruri pe care as putea sa le folosesc gen : cercei, esarfe, haine, lucruri personalizate ( nu ma refer la cani/perne etc ), ma refer la o bratara cu numele amandurora ( nu se ia mult la o gravura in argint ). Daca ii iei haine, ii poti strecura prin cadou si o chestie facuta de tine : o bratara, un lant, o fundita pe care si-o poate pune in par sau chiar sa rogi pe cineva sau sa cosi chiar tu initialele voastre pe manseta unei camasute de exemplu. Sunt multe lucruri. Gandeste-te ce ar incanta-o.

| mely_3826 a răspuns:

Depinde de cei place si ei.Poti sai cumperi o bratara,sau un lantisor cu prima litera a numelui ei,sunt sigura ca il va purta. Poti sai cumperi o rama foto si sa pui o fotografie de a voastra impreuna,un ceas la fel este bun. daca are bijuterii poti sai cumperi o cutie de bijuterii.o trusa de machiaj, sau un parfum, deja tu decizi.dar nu uita sa-i spui cit de mult o iubesti!

| ursiUriasi a răspuns:

Intra la ursi uriasi pentru toate varstele pe site-urile mele
www.ursuletideplus.sunphoto.ro
www.ursiuriasi.blogspot.com