| anadark84 a întrebat:

Ce pret au colantii aceia cu imprimeuri care sunt in tendinte iarna aceasta?

Răspuns Câştigător
| AnaSuricata a răspuns:

La mine la magazin costa vreo 20-50 de lei(pentru iarna).

10 răspunsuri:
| danutz9100 a răspuns:

Uite aici preturile: http://www.minipret.eu/colanti/

| alexa3000 a răspuns:

Pai depinde de magazin... la mine sunt vreo 8-9 lei tongue

| anadark84 explică (pentru alexa3000):

Dar la 8-9 lei sunt subtiri. Eu vreau din aia vatuiti pe interior.

| SuzySweet a răspuns (pentru alexa3000):

De unde esti?

| alexa3000 a răspuns (pentru SuzySweet):

Din Braila... Sa stii ca m-am interesat si aveau reduceri la 15 lei dar acum sunt 35 pe la mine laughing

| alexa3000 a răspuns (pentru anadark84):

Aaa, nu m-am uitat la aia laughing

| lorypoly a răspuns:

25-30 lei

| ImNotPerfect a răspuns:

Depinde de ce magazine si de la ce firma vrei sa iti cumperi... Dupa parerea mea acesti colanti cu model aztek ajung de la 10 pana la 50 de ron.

| bodyboss73 a răspuns:

Pai stiu pe unu care face contrabanda cu pufuleti iar el stie pe unu care la randul lui stie si el pe cineva care stiu un prieten care este verisor cu unu care vande colanti la un pret accesibil de numai 450 de lei ieftin pentru ca sunt din lana. FUNDA?

| Cigarette69 a răspuns (pentru bodyboss73):

450 lei e foarte putin? Doamne! Eu cu 450 imi iau o gramada de haine. Cine naiba sa-si ia o pereche de colanti cu atatia bani ar fi idioat. Doamne. straight face