| Hang0ver a întrebat:

Ce reducere ar putea avea S4 de black friday ar ajunge la suma de 1400 lei

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate, fi ochii pe diferite site-uri. Se poate sa ajunga si mai putin.

4 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Reducerea e de maxim 50 de lei.

| ombladon112 a răspuns:

Te invit sa urmaresti aici: http://bit.ly/eMagBlackFriday

| Dzeko7 a răspuns:

Reducerile difera de la magazin la magazim si de la site la site. Apropo cand este black friday?

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Deja il gasesti pe net la 1450 de lei nou cred ca va fi in jur de 100 de lei dar cumparal doar de pe net cand va fi bf pentru ca in magazine costa 1700-18000 de lei acum poate chiar mai mult si de BF va costa 1500 de lei poate mai mult si n-ai facut nimic il ei mai ieftin acum deci numai de pe net sa-l cumperi de BF bafta!