| ferdinando a întrebat:

De black friday orice electronic are 50% reducere?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut

Nu va exista niciodata reducere de 50% din simplul motiv ca magazinele nu au adaos de 50% la acele laptopuri.

Gasesti reduceri d genul doar la electrocasnice mici, huse, accesorii, jucarii, haine, produse din alta gama de pret.

La Televizoare, laptopuri, telfoane mobile recente, nu o sa fie niciodata 50%.

Bafta

8 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Toate electronicele au reduceri. Nu toate au reduceri de 50%. Acum depinde de la cine le cumperi.

| lalaballet a răspuns:

Depinde de la cine iei

| ferdinando explică (pentru lalaballet):

Dar zi-mi cateva magazine de electronice care au 50 % reducere pentru laptop

| alexyy96 a răspuns:

De BF. sunt la reducere (chiar mai mare de 50 %) produsele care stau degeaba pe stoc. si vor sa scape de ele.

| ferdinando explică (pentru alexyy96):

Te rog zi-mi cateva magazine de electronice care au 50 % reducere pentru laptop

| lalaballet a răspuns (pentru ferdinando):

Ca sa nu iti dau eroare, ar trebui sa intrebi personal un specialist din magazinul sespectiv! bafta!