| Lovelysmilee a întrebat:

Ce sa cumpar dintre Nokia C3, Samsung S5230 si Samsung Wave 525, intr-un buget de maxim 6 milioane, fara abonament. Voi ce ati alege si de unde ati cumpara? Dau funda! >big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Poti cumpara c3 aproape nou de pe okazii la 250 lei aproape nou si iti raman si bani cu care mai poti cumpara si alceva dar iti zic eu ia c3 Nokia e Nokia

funda plssssbatting eyelashes

| Biank_8453 a răspuns:

Eu am Samsung s5230 si sunt multumita d el happy 450 de lei a costat, dar cu card de memorie si husa am dat vreo 490 de lei happy il am de vreo luna - doua si imi placewinking

| Mircea9 a răspuns:

Nokia 100%