| Do_3377 a întrebat:

Ce ai alege :
Nokia Express Music 5130 sau Samsung s5230?

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nokia

| Ady00pk a răspuns:

Nokia express music!happy

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Sa fiu sinceralaughingNiciunulaughing
Samsung se strica repede Nokia ii olk uratlaughing
Oricum daca ai fi Nokia ca am avut Samsung am dat multi bani ep el si s`a stricat la cateva lunistraight face. Mi ales ca nu prea l`am folosithappy

Oricum in locul tau niciunullaughing. Samsung poate te atrage dar se va strica repedewinkingoh go on

Pa, pa Pup:*

| uǝʞɔıp a răspuns:

Ia-ti un Nokia, e mult mai rezistent... fundoi ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia express music 5130

| iauru a răspuns:

Iphone 4

| Available a răspuns:

Eu am Nokia 5130 adica am avut ca i l-am dat lu' tata dar as prefera Samsung s 5230 sincer

| MikeNo1 a răspuns:

X-press, iti spun eu ca merita toti banii... a avut un prieten s5230 dar mi-a spus ca e praf...

| tixen a răspuns:

E Xpress nu Express...In fine, ia-ti xpressu`l e bun. si eu am tot xpress 5130

| Muza a răspuns:

Eu aş alege Nokia Express 5130! Nokia e cel mai bun telefon!