| septy004 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un telefon touch si dupa parerea mea voi alege unul din cele trei: Nokia C5-03, LG KP502, Samsung S5230. Vreau sa stiu, care credeti ca este mai bun. Astept si alte recomandari buget max.700lei.

3 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Iati samsungu mi se pare destul de simpatic si bun

| pappzoltan17 a răspuns:

LG nu iti recomand.Nokia C5-03 am avut dar dupa 2 zile l-am trimis in service si nu am fost multumit cu ea.Deci ramane Samsung-ul, eu nu as alege acel Samsung, ci Samsung galaxy s mini. Daca iti permite bugetul numarul 1 in telefoane touch este Iphone 4, este un telefon care merita fiecare banuti.Eu am luat un Iphone 4 aproape de o saptamana si nu regret nici un moment ca l-am luat.Zi de zi ma uimeste ce poate face.Succeswinking.

| Csenda a răspuns:

Eu am telefonul` LG KP502 si dupa parerea mea este un telefon destul de bun.il am de multe luni.si inca este intr-o stare buna.sa cam zgariat el da` eu l`am scapat de multe ori pe jos.merge putin cam greu pentru ca am okupat toata mem. telefonului adica 47M.si mi-am luat card.si el costa 429 lei.auzi.eu as vrea sa`mi activez wireless si nu stiu cum.adica sa am net gratis.ma poti ajuta? te rog