| LordeTil a întrebat:

Ce se asorteaza cu fustele roz!

Răspuns Câştigător
| iulya23 a răspuns:

Maieu sau tricou alb

5 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Fustele roz merg foarte bine cu topuri albe sau negre.Nu trebuie sa iei alte culori tari precum verde, galben, albastru findca contrastul e prea mare. Poti sa iei si o bluzita roz cam in aceeasi culoare iar pantofii tot la fel :albi sau negri.

| GroparuVesel a răspuns:

Duckface si,,|,,

| ElGreco88 a răspuns:

O bluza albahee hee. Orice, numai culoarea predominanta sa fie alba! salut big grin

| Adeniy a răspuns:

O bluza alba.

| LordeTil explică:

Ok mersi tuturor. Daca as putea vas da funda la toti dar din pacate nu pot