| Raphaelo a întrebat:

Ce se potriveste cu o fusta in carouri cu alb si negru?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde si de fusta. Cat e de lunga, cum e pe talie etc. Dar in princiu, as zice ca merge un tricou sau un maieu alb sau negru.
Succes!

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Orice culoare merge cu alb sau negru happy

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Oricebig grin.Pentru ca este alb si negru.

| AndraNicoleta a răspuns:

O camasa alba. happy

| EmiiLoveYou a răspuns:

Un maieu alb sau negru un lantisor lung si plotgorme negre.

| Cocooos a răspuns:

Un top albastru inchis, roz, rosu, turcoaz (nicidecum alb, gri sau negru ca atunci esti prea stearsa, incolora parerea mea). Sandalele, balerinii trebuie sa fie neaparat negri.big grin

| onlychangeforlove a răspuns:

Conteaza foarte mult lungimea si croiala fustei.o poti lua cu o camasa alba pe care sa o bagi in ea si sa scoti talia in evidenta cu o curea de lac sau nu iar daca nu iei curea poti pune un colier lung, argintiu. Iar in picoare, fiind vara niste sandale cu platforna negre sau albelove struck

| Georgienützä a răspuns:

Un maieu la fel sau alb sau negru

| Reeka a răspuns:

De fapt, cel mai mult depinde de material. Majoritatea fetelor combina hainele tinand cont de culori si model. asa ca uita de importanta materialului, ceea ce da un aer de prost gust tinutei.