| dighro a întrebat:

Ce servicii, faciilitatii sau orice altceva, v-ar atrage cel mai mult sa mergeti intr-un hypermarket si sa va reintoarceti cu placere de fiecare data? Funda pentru raspunsul cu exemple concrete! Merci!

3 răspunsuri:
| Skippy223 a răspuns:

Pe mine ma atrage decorul. Daca vad ceva interesant (cascada interioara, pasari sau fluturi liberi, pereti vopsiti artistic, podele cu picturi 3d etc) o sa imi amintesc de acel hypermarket.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Standurile cu degustări de produse, personalul politicos care sa isi faca munca de plăcere si să se implice, nu să lucreze asa mecanic. Plus prețurile acceptabilewinking

| Eu2208 a răspuns:

Sa fie draguti angajatii, sa ne ajute cand e o problema ( ca la unele magazine nu ii prea gasesti ca au"pauza de masa" tot timpul)
Daca e iarna sa vie data caldura ( nu prea mult ca altfel se strica produsele), daca e cald sa fie aer conditionat. Sa nu fie produese expirate si daca sunt cu 4 zile inainte de termenul de expirare sa le ofere 50% reducere!
Ca nu toate magazinele fac asa!