| ionnelu a întrebat:

Cat de des mergeti la hypermarket? Care este distanta de acasa pana acolo?

Răspuns Câştigător
| Valentyn22 a răspuns:

Hmm la mine ii distate de 5-7 min deci merg oricand am nevoie de ceva.Dar normal merg doar cand iau multe lucruri cam 1 data la saptamana.

1 răspuns:
| frumushika09 a răspuns:

Depinde de ce supermarket. eu merg cu familia cam odata la 2 saptamani sau chiar si mai rar ca parintii mei urasc ca se cheltuie multi bani de fiecare data. Distanta cu masina este de vreo 10 min, pe jos iti ia foarte mult...