| BrokenBarbie a întrebat:

Ce spuneti despre http://www.okazii.ro/catalog/43994811/curea-piele.html e acesibil pretul?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Departe de mine să fac mişto, şi mai ales la această oră, dar aceea este o curea? Eu mai mult de 10 lei nu aş da pe aşa ceva.Cine iţi garanteaza tie ca e 100% piele? Ai uitat cum se numeşte site-ul?

pa, pa.

| Anda_5509 a răspuns:

50 lei?!

Poti sa ti cumperi una noua din magazin, si mai ieftina. E scumpa cureaua, nici nu poti fi sigura ca nu are defecte, si ca e 100% din piele. Plus ca platesti 7 lei transportu. Te ar ajunge la 57 lei...destul de mult, parerea mea.

| unknownn a răspuns:

WTF, prea scump dom'le... dincolo era mai ieftin

| Cccccccccccccorina a răspuns:

50lei?+taxe.NU.cauta in toate magazinele de unde esti, imposibil sa nu gasesti ceva frumos si la un pret mult mai accesibil.Aceasta poate avea si defecte.

| piciuk a răspuns:

50 de lei pentru asta? cred ca glumesti

| AnnaMariaAntonia a răspuns:

Da e foare accesibil!

| andaz4 a răspuns:

E cam scum 50 de lei pentru ca nu merita.laughing