| rumi36 a întrebat:

Ce stiti despre site-ul shein? Este safe?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Da, este foarte sigur. Am facut o comanda la final de septembrie si ceea ce am luat in 5 zile mi-au venit (au multe depozite in toata lumea si produsele mele au fost livrate din Sofia Bulgaria).
Maine incepe Black Friday pe Shein si imi pregatesc cosul pentru a doua comanda.
Ceea ce nu livreaza in Romania, am inteles de peruci si suvite, in rest se poate comanda tot.
Intra pe cele doua grupuri de Facebook SheIn Romania si vei vedea acolo review-urile de la cei care au cumparat.

| ReddY25 a răspuns:

Totul e sigur deci

Răspuns utilizator avertizat
| yourflawlessbitch a răspuns:

Da este, am comandat de vreo 5 ori si totul a fost ok

| aanam a răspuns:

Da este