| AvalohAlyn a întrebat:

Ce supermarket frecventati cel mai mult? Sunt singurul care crede ca la Lidl sunt cele mai avantajoase oferte si preturi si cele mai diversificate si interesante produse? Au multe produse interesante care nu se gasesc la alte supermarketuri.

3 răspunsuri:
| asperger3 a răspuns:

Carrefour cand sunt la facultate pentru ca nu am nici un fel de alternativa ca si market(am card de masa si ma pot duce sa iau fast-food sau la ei) aoi la Mega Image care e cel mai aproape de casa sau Lidl, care desi nu e extrem de departe merg sa cumpar alimente si produse de baza

| Alasingur a răspuns:

Mie îmi place Lidl pentru poti sa gasesti produse si din afara spre exemplu... UNTUL DE ARAHIDE

| Lily1678 a răspuns:

Pai eu de obicei merg la carrefour, gasesc de la legume si fructe la imbracaminte si electronice mai ales ca se gaseste peste tot magazinul