| SerbanX a întrebat:

Ce telefoane qwerty(in afara de nokia c3) stiti si sunt BUNE(muzica aplicatii etc etc.)Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| quake a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/......sults.php3 plisss fundita/\

4 răspunsuri:
| Fluffinator a răspuns:

HTC Desire Z. Mi se pare cel mai bun qwerty. Si are si touchscreenhappy + sistem de operare Android ==> Multe aplicatii folositoare.

| andreeateiubeste1992 a răspuns:

Sal serban eu am un telefon cu care ma impac ff.bine si ca si design ee ff bun eu ti-l recomand se numeste HTC touch pro 2 este un tel cu tastatura full qwerty dar are si touch de 3.50 inch este incredibil de bun la cumparare vine cu un card de 2 gb eu una nu l-am cumparat de pe piata pentru ca iti pierzi banii aiurea cand de fapt sunt mult mai ieftine mai bine til iei de pe telefonultau.eu care e 700 nou sau de pe okazii nou cu garantie 800 si daca nu e bine iatil la liber.ps. funda?

| ໓iჯყ a răspuns:

Samsung b3310 qwerty sau LG gw620

| Toretto a răspuns:

BlackBerry sunt cele mai bune, este mai scump dar isi merita toti banii.