| SerbanX a întrebat:

Ce telefoane qwerty(in afara de nokia c3 si htc) stiti si sunt BUNE(muzica aplicatii etc)Funda + Vot!

2 răspunsuri:
| Ellysssey a răspuns:

Hello! eu am Nokia E63 si pot sa zic ca e un telefon care le are pe toate, doar ca are camera de 2 mp.are aplicatii, youtube, facebook si ce mai vrei u.de asemena stiu o prietena care are BlackBerry curve si e si ala ff bun.din experiente mai stiu un prieten care are Nokia c3.cam atat stiu eu. sper ca te-am ajutat.Bafta!big grin

| LuckyAly a răspuns:

Iphone,blackbarry,Samsung galaxy sil etc.