| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon bun imi recomandati? sa fie pana in 12 milioane, sa faca poze pune si sa aiba wi-fi?

17 răspunsuri:
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Nokia N8, Nokia N9, HTC white sense, Nokia E71, Samsung bada

Răspuns utilizator avertizat
| RazerAbyssus a răspuns:

Iphone 4, merita! foarte destept si poze clare.

Răspuns utilizator avertizat
| RazerAbyssus a răspuns (pentru Ninaa):

Gasesti in stare foarte buna la 12 milioane. si daca mai pui tu in cel mai rau caz ceva iti spun este eextraordinar laughing cum zice Piersic. Orice aplicatie si joc merge pe el, messenger lejer si facebook. si poze bune face.

Răspuns utilizator avertizat
| RazerAbyssus a răspuns (pentru Ninaa):

Copia e 2 milioane. Nu mai are rost sa iti explic nimic daca nu ma crezi, fa cum vrei. eu mi-am cumparat la 1250 fara nici o zgarieturawinking. bafta

| NemNUZ a răspuns (pentru RazerAbyssus):

Mda dar e greu, trebuie sa il decodeze si daca nu a mai avut iphone nu e usor, iar cel neverlocked e 14 milioane

| RazerAbyssus a răspuns (pentru NemNUZ):

Da e mai complicat.

| QµeeК a răspuns:

Buna seara.Am eu un telefon Samsung S5560-i si e FB. Are camera de 5.0 Megapixeli si pozele ies Foarte Tari! Costa doar 5 milioane. Si are si WI-FI, si merge foarte repede. Iti recomand acest telefon. Sper sa iti placa si tie! Uite aici un site : http://www.germanos.ro/e-germanos_ro/open/browse; jsessionid=03E5847BEC25374C09B12D0006DDAB45? product=78402&category=2115

Funda?

| GreenB0y a răspuns:

Samsung Star 3 eu am si e foarte bun merge foarte repede si are Wi-fi bafta happy

| SIsi321j a răspuns:

Iphone 3
sau iphone 4 numai ca e cam scump
bleck berry
sunt multe, mai nou toate sunt cu wi-fi

| k1dutzz a răspuns:

Samsung Galaxy gS cu tach screen wifi si net gratuit! in jur de 9 milioane maxim 11 milioane costa

| aLeXa_6208 a răspuns:

Nokia E7... daca il iei nou nout te duce la 24 de milioane... daca il iei al mana a doua in stare perfecta cunosc eu pe cineva te duce 7-12 milioane.

| dericku7 a răspuns:

Cred ca asta http://bit.ly/MV8K4m e cel mai bun in banii tai.

| diy99 a răspuns:

Samsung corby (camera de 2 mp wi-fi) si Samsung star 1(camera 3, 2 mp wi-fi) 2-3 milioane