| SerbanX a întrebat:

Ce telefon qwerty/touchscreen e foarte stilat si performant (max 1500 lei) de la nokia sau samsung? Funda

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Nokia c3

| 985436982 a răspuns:

Tata are un prieten care repara telefoane. Chiar saptamana trecuta mi-am luat telefon nou, iar acel tip mi-a spus ca telefoanele Nokia din ziua de azi sunt varza si sa nu imi iau Nokia. Mi-a recomandat Samsung Galaxy Mini sau Motorola DEFY MB525 thinking Tu faci cum crezi. happy

| SuntUnCartof a răspuns:

Nokia c6winking
e 800 de lei
si are si qwerty si touch

| EuPaulA a răspuns:

Paii este ff... bun Nokia C3 ai aici mai multe detalii despre: http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-nokia-c3-2817

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Nokia touchscreen sunt varza cum spune disconnected. Eu am un Samsung GT-S5620. Dupa parerea mea este super, dar nu ti-as recomanda un Nokia...

| AFR81 a răspuns:

Disconnected are dreptate.