| Lovelysmilee a întrebat:

Nokia C3 sau Samsung S5230?
Imi iau un telefon nou. Si vreau ceva rezistent, performant dar nu prea simplu ca aspect. Am de ales intre Nokia C3 ( camera 2mpx, conexiune Wi-Fi, tastatura Qwerty, memorie interna 55 MB, accepta card pana la 8GB, Bluetooth v 2.1 ) si Samsung S5230 ( camera 3.15mpx, Touchscreen, memorie interna 50 MB, accepta card pana la 8GB, Bluetooth v 2.1 ).

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Eu am Nokia c3 si este foarte bun. Eu ti-as zice sa iei Nokia deoarece este mai rezistent, bateria e mult mai buna, nu e o mare diferenta de camera (nu sunt telefoane dedicate camerei), Nokia are si difuzor separat de mp3 fata de Samsung, scrii mai repede mesaje pe o tastatura fizica decat virtuala, Nokia c3 are wi-fi etc.
Uite un review al lui Nokia c3 : http://www.youtube.com/watch?v=t_Xr4iCI8J0&feature=player_embedded
Uite un review al lui Samsung star s5230 : http://www.youtube.com/watch?v=WBYmKU_zKYo

4 răspunsuri:
| ViLLy_4289 a răspuns:

Eu am un s5230.sunt multumit de el.dar te plictisesti repede. daca ai conexiune wireless in casa i-ati c3.e mai eficient.depinde pentru ce il vei folosi. daca vrei aplicati.amuzzament.ia c3 daca vrei aspect si doar sa dai mesaje si sa vb la tel ia s5230.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei ceva rezistent clar Nokia. Performant: Nokia. Iar aspectul nu este rau deloc

| Anonim2938 a răspuns:

Nokia C3.Am eu un Samsung s5230...e plictisitor.la inceput ti se pare ff interesant, dar nu este asa.Are doar 2 teme si de down nu gasesti decat wallpaper.o colega de-a mea are Nokia c3 si e mult mai bun decat tel meu

| JoJo_7391 a răspuns:

Nokia c3 mi se pare mult mai dragut love struck