| inna a întrebat:

Ce telefon Sony Ericsson cu clapeta imi recomandati? happy

Răspuns Câştigător
| SimpleSergio a răspuns:

Buna draga!
in primul rand nu-ti sugerez un sony ericsson happy.incearca nokiawinking.sunt mai rezistente ca soft! am avut sony...am prieteni care au sony...modele tari ...si au probleme de soft straight face. ti-am dat sfatul meu. daca nu vrei sa pierzi bani.vei actiona in consecinta big grin. o zi buna iti doresc!

6 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Poti analiza oferta noastra de telefoane mobile http://www.sigmanet.ro/Telefoane/Telefoane_Mobile/ si evita telefoanele cu clapeta.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu e cu clapeta, tusesti?! Sau ai o dependenta de gestul tipic, de a-l deschide?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Ericsson sunt mai bune ca nokia la orice ora, baterie mai buna, soft, piese... si mai ales Calitate/Pret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu iti pot recomanda unul dar te pot asigura ca sony ericsson este cel mai bun telefon posibil indiferent de model...eu am sony ericsson de 2 ani modelul w200i pink si nu sunt dezamagita absolut deloc de el...este si foarte rezistent asa ca daca vrei un telefon bun alege modelul asta pentru ca nu iti trebuie un telefon cu clapeta sau iti mai recomand cel pe sine flower pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony ericsson bao

| boxeru a răspuns:

Buna! Ca sa iti iei un telefon cu fite iti recomand eu unul nokia 5310 express music, tine si bateria mult, e si subtirel chiar daca nu e cu clapita dar e mai bun la baterie, camera etc...sony ericsson nu e asa bun la baterie, dar e alegerea ta