| Denisaaa_3045 a întrebat:

Ce va cumparati de Paste? Cel mai creativ raspuns primeste funditsaaaa kiss...

Răspuns Câştigător
| andraaa01 a răspuns:

Buna Denisaaa. Eu imi cumpar o pereche de opincute mov (nu am gasit roz), o pereche de pantaloni din saten, o camasa roz, un sacou pentru pantaloni tot din saten, o geanta roz, accesorii pentru par, gablonturi, cadorui pentru rude, vopsea si abtibilduri pentru oua si cateva obiecte decorative. Sper ca ti-a placut raspunsul meu. Te-am pupat, bye...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vopsea rosie pentru oua.

| GuessWho_8056 a răspuns:

Pai un trening...nisthe blugi o jacheta de fash
nisthe bascheti sau adidasi.

| andrea_2949 a răspuns:

Fusta de blugi, sandale, bentite si atat. funda?