| huuu a întrebat:

Daca peste 5 minute ar fi apocalipsa, ce ai face in acest timp? cel mai creativ raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| xPitic a răspuns:

Buna! Ce as face in cele 5 minute de viata? Pai in primul minut i-as spune 'te iubesc' unei persoane din viata mea dar careia niciodata nu am avut curajul sa-i spun.L.as tine de mana pe el iar apoi as asculta niste muzica:X!(in cele 3 minute ramase...destul happy nu?)Nu cred ca e un raspuns creativbig grinmai degraba sincerstraight face