| Ge00rgy a întrebat:

Ce va-ti dori de ziua voastra?

Răspuns Câştigător
| tweety08 a răspuns:

Sanatate, fericire. si o masina:d

9 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Imi doresc sa fiu sanatoasa, sa raman asa cum sunt happy si nu in ultimul rand la fel de iubita ca si pana acum.

| BRG a răspuns:

Pe tine

| yasana a răspuns:

Eu un caine un westie

| niko200 a răspuns:

Eu o chitara, sa stau cu familia si cu prietenii si o petrecere de neuitat

| DeathTheKid a răspuns:

Hmm,un piercing pe care o sa mi-l faca singura cadou, un alt cadou ar fi sa fiu impreuna cu persoanele dragi mie, iar daca prietenii ar vrea sa imi cumpere ceva probabil as vrea niste carti

| PCDemon a răspuns:

1.000.000 de Lire sterlinewinking si Lady Gaga sa cante pentru. mine

Răspuns utilizator avertizat
| Larisa_3441 a răspuns:

Un iubit pentru ca nu am avut parte de el si o chitara chiar daca nu stiu sa cand la ea o sa invat

| Loredanath a răspuns:

1 sa fiu sanatoasa, 2 sa am iubitu langa mine:X, sa am o petrecere intr-un club (restaurant) cu toti prieteni si cadou as vrea sa vina puya sau guess who:X:X:X depinde de fiecare:*