| Mariiiiaa a întrebat:

Voi ce v-ati dori de ziua voastra? ♥ FUNDA celor mai tari dorinte.

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Un dispozitiv de mana pentru oprirea timpului si un portal de teleport. I-am cerut asta si lu` Iepurasu halterofil care ne cara ouale de Pasti la el acasa si se ingrasa cu ele tot restul anului, da` n-am avut noroc.
Varianta posibila erei noastre? O camera video (a mea! doar a mea!) calumea.

1 răspuns:
| MissxD a răspuns:

Sa primesc 3 bilete (eu si inca 2 prieteni) la Disneyland, Paris happy