| Simo500 a întrebat:

Ce ziceti de Canon Eos 1200D obiectiv 18-55 mm, pentru poze perso ale ca sa arate pro cat si ptr reptile( chameleoni am mai multi :D) http://www.emag.ro/......DB9V4BBBM/

Răspuns Câştigător
| Smarttool a răspuns:

Pozele ies ideale mai ales daca setezi iso mic. Culorile vor fi atunci mai pronuntate.
Ca obiectiv, pe langa cel de kit, iti recomand un 10-18 mm de la Canon. Este un obiectiv wide dar de f mare ajutor.

Succes

1 răspuns:
| Mario1999 a răspuns:

Salut! Este un aparat bun, care isi merita banii. Pretul oferit de eMAG este unul avantajos de asemenea. Fiind un DSLR, are modurile si functiile specifice. Aparatul beneficiaza si de toate porturile de care ai nevoie. Calitatea imaginilor este buna oricum, dar daca vrei o calitate si mai buna, poti oricand sa iei un alt obiectiv. Eu recomand acest aparat pentru fotografii de orice tip, dar si pentru inregistrare video.