| Ionel747474774 a întrebat:

Ceva site-uri cu leduri bune?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru ce- si ce fel de Led-uri iti trebuie?

| Ionel747474774 explică (pentru Bula):

Pentru camera

| Bula a răspuns (pentru Ionel747474774):

Daca vrei becuri de iluminat in camera, atunci gasesti pe orice site sau magazine electrice, chiar cu mai multe nuante de lumina: - "lumina naturala" (alb-galbui)
- "lumina alba" (asemanator cu lumina tuburilor de neon)
- "alb zapada" (alb strident)
Poti folosi becuri de 5W (echivalentul unui bec cu filament de 40W). de 8W (echivalent 60-75W) sau 11-12W (bec cu filament de cca 100W.
Iti recomand becuri de 8W, de lumina naturala.

| Simpatic a răspuns:

Eu stiu siteuri dar toate au leduri rele happy

Cum a zis si domnul Bula, ce fel de leduri te intereseaza ca sunt 1000 de feluri.

Chiar maine ma duc in Dedeman sa imi iau cateva leduri pentru Hota de exemplu

Mi-a venit curand o comanda de pe AliExpress cu leduri pentru o masina (nu pentru faruri cum fac meltenii care nu au led OEM!)

Deci zi-ne la ce iti trebuiesc LEDURILE

| gabicoo a răspuns:

Da' ce suntem noi? eMag?

| sammie a răspuns:

Temu sau AliExpress.