| Rombix a întrebat:

Chiar asa de ocupati sunt cei de la Urgent Cargus in perioada asta? Am comandat ceva pe 18 decembrie, mi-au trimis mail ca vin pe 21 decembrie si nu au venit nici in ziua de azi. Oare mai vine coletul? Le-am trimis mailuri dar nu imi raspund.Am scris awb si e in orasul meu, scrie in livrare dar ei nu dau nici un semn de viata.Sa mai astept coletul? Oare mai vine? A mai patit cineva asa?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sună urgent la firma Cargus din orașul tău, poate că au și returnat coletul, pe motiv că nu te-au găsit la domiciliu.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Trebuie sa vina. Suna la Cargus in orasul tau si stabileste o zi pentru livrare. Au fost foarte aglomerati cu sarbatorile, peste cateva zile se va intra in normal.