| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Chiar e important daca e sampon de femeie sau barbat?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza, nimeni nu se prinde mai ales mirosu se duce imediat dupa baie

| Ofiintă a răspuns:

Doar la șampoanele din comerț există această delimitare.
Un șampon nu îl alegi în funcție de sex ci în funcție de tipul de scalp și păr.
În cazul dermatocosmeticelor nu am observat această delimitare. De regulă sunt unisex.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Frank51 a răspuns:

Aparent nu exista vreo diferenta decat la miros. Ai grija totusi daca ai o partenera care vrea sa fie dominata sa nu folosesti de femei.

| AnastasiaK a răspuns:

Cred ca oricine e intr-un cuplu in care fiecare are samponul lui poate sa spuna ca atunci cand se termina cel personal mai "fura" de la partener. laughing Acum depinde si ce miros lasa...s-ar putea ca barbat sa nu-ti placa cele de femei, dar in rest nu vad nicio problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat asta, dar nu vad ce ar fi rău. Important e sa te curețe de mătreață și să nu îți ardă scalpul. Încearcă, cine te va judeca?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Eh,se evaporă parfumul. E șampon, nu parfum la sticla de sticlă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirosul si unele cantitati de substanta, scrie de obicei pe sticla. Asa mare diferenta nu e deoarece ai parul mai scurt si n-ai cum sa ai varfuri rupte si mai stiu eu ce.