| reko1991 a întrebat:

Cine a comandat produse de pe comodo.ro? As vrea si eu niste pareri despre site.

Răspuns Câştigător
| PerfectAngel a răspuns:

:p imi dai funda?hee hee

3 răspunsuri:
| PerfectAngel a răspuns:

Poti sa comanzi linistita este un site bun si de incredere xD + Ca sunt preturi convenabile, si ajunge repede produsul! mie mi-a venit in 2 zile jum.

| reko1991 explică (pentru PerfectAngel):

Multumesc de raspuns...am comanda o pereche de adidasi si as vrea sa ii schimb cu alti o marime diferita si de asta am intrebatbig grinthanks

| PerfectAngel a răspuns (pentru reko1991):

:p imi dai funda?hee hee

| ing3ras a răspuns:

Nu recomand sa cumparati de pe comodo.ro, am cumparat o pereche de adidasi puma si intr o luna mi s au dezlipit, iar acestia nu au vrut sa mi o schimbe...