| Victor453 a întrebat:

Cine a comandat vreodata ceva de pe aliexpress?
Vreau sa comand niste haine, incaltamine, accesorii. Cum ajung (am in vedere intregi, nu batute de drum, sau nu vine doar jumate din colet?) Si de ce calitate sunt, mai ales hainele?!

Răspuns Câştigător
| olga13surugiu a răspuns:

Ca să poți comanda ceva de pe aliexpress trebuie să vezi ce notă are câți oameni au comandat, să te uiți în comentarii și să vezi fiecare ce notă a pus sau dacă a postat vreo poză cu coletul care i-a venit. Depinde și chestia cu mărimile singur nu vei putea să te măsori că poți să te încurci înainte că să comanzi ceva de pe acest site asigurăte ca ai făcut totul corect și dacă nu ești sigur informeazăte despre persoana care îți va vinde coletul.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Victor453 explică (pentru Butoiash):

Mersi