| LacustaXD a întrebat:

Cine a mai comandat de la Decathlon poate sa imi spuna si mie in cat timp vine o comanda? La livrari scrie ca de la 4 minim la 30 maxim insa as vrea sa stiu sigur cand poate ajunge. Deci as vrea sa imi spuneti in cat timp v-a venit voua comanda.

Răspuns Câştigător
| 17Ioana a răspuns:

Buna!
Sunt multi factori care influenteaza timpul de livrare, de la numarul de comenzi, numarul de angajati ai lor, disponibilitatea produselor, daca tu confirmi comanda, unde locuiesti ( oras sau la sat), de firma de curierat, daca curierul ajunge la timp cu coletele la depozit pentru a pleca spre tara, curierul care vine la tine daca ia coletul sau il uita prin depozit.
Din momentul cand te suna pentru confirmare, de regula 4 zile dureaza, sau mai putin. Ei isi iau o marja de eroare. Eu am comandat o pereche de pantofi piele naturala de pe http://gentlemanshoes.ro/24-piele-naturala si o pereche de pantofi cu toc pentru mine de pe https://www.iarena.ro/produse/incaltaminte-dama/pantofi-dama/ si au venit in 2-3 zile maxim. Acum depinde si de volumul fiecarui magazin online de comenzi.
Dupa ce faci comanda, poti suna la ei ( sau le poti da email) sa confirmi comanda, astfel grabesti putin lucrurile.

1 răspuns:
| Florinel2004Messi a răspuns:

Eu am comandat Dumineca si Marti am primit deci 2zile