| 2696 a întrebat:

Cine a mai fost pe la magazinul takko fashion? trebuia sa apara un catalog nou dar pe site-ul lor nu e pus... a aparut cumva doar in magazin?

Răspuns Câştigător
| ♥Anto* a răspuns:

Am fost eu acum 3 zile. erau niste cataloage pe un panou dar sincer nu m-am uitat. au aparut haine dragute, dar pretul pantalonilor scurti, care sunt 80Ron lasa de dorit.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare si eu merg acolo in fiecare weekend fac naveta big grin e super magazinu si nu e scump eu iau haine de 150 lei 200 lei si despre catalog nu stiu unde eu am fost acolo pe 3 iunie si mi-am luat haine si n-am vaz nimic

| Andrreeubehs a răspuns:

Am intreebat eu. inca nu :d funtitsaalove struck

| dewZzzi a răspuns:

Am fost eu ieri... au aparut o gramada de haine noi

| FoRYoU a răspuns:

Da am fost eu si maine 01. 07. 2010 pana pe 05. 07. 2010 vor fi reduceri de pana la 50% grabesteee si cumparati unele dintre cele mai frumoase haine si accesorii:X sper ca dai funda