| alexxy_8614 a întrebat:

Am auzit ca la takko fashion trebuie sa apara o noua colectie imi puteti spune ce fel de haine vor fi pentru adolescenti si cand va aparea colectia mersi frumos

1 răspuns:
| marykeira a răspuns:

Draga mea, la takko fashion apar colectii noi de haine in fiecare luna.nu stiu de cand ai postat mesajul dar deocamdata suntem in luna iunie iar la takko se gasesc lucruri foarte frumoase pentru adolescenti-pantaloni trei/doua sferturi, lungi, cu modele, fara modele, top-uri si bluze in multe culori si modele dar si altele si bineinteles accesorii-bratari, lanturi, palarii, ochelari de soare etc.