| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara botine din acelea de vara? (crosetate)

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Se pot gasi in localitatile unde se organizeaza ''balci'', targuri si in zonele turistice.

daniela
| daniela a răspuns:

Mai ieftin gasesti intr-un magazinas in piata Moghioros

| crisS a răspuns:

Nu stiu in ce oras stai dar daca cumva treci pe la mare, pe litoral ( eu am vazut in neptun dar cred ca si in celelalte statiuni sunt) sunt o gramada de diferite culori happy

| danutza a răspuns:

Mall

| claudya a răspuns:

Le poti gasi in magazine sau in targ...

| Andreea9311 a răspuns:

Te`ai gandit ca trece vara in 2-3 saptamani?big grinlaughing

| Andreea9311 a răspuns:

@ taly pai si daca incep ploile alea de septembrie.laughing) o sa fie o placere sa le portilaughing)

| YLLL a răspuns:

Aici in orasul meu.
sunt in multe magazine
Imi plac muult:X
70 de lei merita
tongue

| frida0purple a răspuns:

Pai..mai din toate magazinele din Mall, de ex:
Take me
Ljr
BsB
si multe altele happy

| alexia99 a răspuns:

Daca esti din piatra neamt unde e cladire din care face parte pizza 66 la et 1 e un raion imens de imbracaminte si incaltaminte. du-te acolo ca are si sunt soooooper.am si eu albe ca merg cu o bluza alba si colanti